ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗНИЖЕННЯ ЦІНИ ОСНОВНИХ ЗАСОБІВ АТ "БАНК "ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ", ЯКІ ПІДЛЯГАЮТЬ БЕЗПОСЕРЕДНЬОМУ ПРОДАЖУ ЮРИДИЧНИМ ЧИ ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ, НА 90% З 02.05.2019

06.05.2019


АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ», відповідно до Рішення Комітету Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з питань консолідації та продажу активів №1797 від 01 серпня 2018 року, знизив вартість основних засобівякі підлягають безпосередньому продажу юридичним чи фізичним особам на 90% (дев’яносто відсотків) від початкової, 02 травня 2019 року.

Продажу підлягає майно, яке використовувалось банком*, а саме:

     1. основних засобів, оціночна вартість яких не перевищує 10 мінімальних заробітних плат на день продажу;
     2. малоцінних та швидкозношуваних предметів, необоротних активів банку тощо, балансова вартість яких за відповідною групою становить менше 10 мінімальних заробітних плат на день продажу, без проведення незалежної оцінки.

* Окрім майна, що використовується співробітниками Банку в процесі ліквідації та майна, затвердженого рішенням ФГВФО до продажу на аукціоні у складі лоту.

Для придбання майна банку шляхом безпосереднього продажу потенційним покупцям необхідно попередньо зв’язатись з відповідальним працівником Банку: Сергієнко Ірина Василівна за тел. (044) 594-83-25 та написати заяву на ім’я уповноваженої особи Фонду на ліквідацію банку, на адресу електронної пошти: iryna.serhiienko@fcbank.com.ua, після розгляду якої оплатити вартість обраного майна, що оформлюється договором купівлі-продажу майна (ЗА БАЖАННЯМ) Договір ФО Договір ЮО та актом приймання-передачі майна.

З переліком можна ознайомитись нижче:

ПЕРЕЛІК МАЙНА

 Ознайомитись з майном виставленим на безпосередній продаж можна за адресою

м. Київ, вул. Поліська, 5

в період з 09.30 до 17.30 з понеділка по середу за попередньою домовленістю з відповідальним працівником Банку: Сергієнко Ірина Василівна, тел. (044) 594-83-25, адреса електронної пошти: iryna.serhiienko@fcbank.com.ua, а саме подати Заявку на отримання допуску до приміщення.

Придбане майно вивозиться покупцем самостійно з приміщення банку та поверненню не підлягає.