ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗНИЖЕННЯ ЦІНИ ОСНОВНИХ ЗАСОБІВ АТ "БАНК "ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ", ЯКІ ПІДЛЯГАЮТЬ БЕЗПОСЕРЕДНЬОМУ ПРОДАЖУ ЮРИДИЧНИМ ЧИ ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ, НА 60% З 29.11.2019р.

29.11.2019


АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ», відповідно до Рішення Комітету Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з питань консолідації та продажу активів №576 від 29 травня 2019 року знизив вартість основних засобів, які підлягають безпосередньому продажу юридичним чи фізичним особам, на 60 % (шістдесят відсотків) від початкової, з 29 листопада 2019 року.

Продажу підлягає майно, яке використовувалось банком*, а саме:

     1. основних засобів, оціночна вартість яких не перевищує 10 мінімальних заробітних плат на день продажу;
     2. малоцінних та швидкозношуваних предметів, необоротних активів банку тощо, балансова вартість яких за відповідною групою становить менше 10 мінімальних заробітних плат на день продажу, без проведення незалежної оцінки.

* Окрім майна, що використовується співробітниками Банку в процесі ліквідації та майна, затвердженого рішенням ФГВФО до продажу на аукціоні у складі лоту.

Для придбання майна банку шляхом безпосереднього продажу потенційним покупцям необхідно попередньо зв’язатись з відповідальним працівником Банку: Луценко Ольга Володимирівна за тел. (044) 594-83-25 та написати заяву на ім’я уповноваженої особи Фонду на ліквідацію банку, на адресу електронної пошти: [olha.lutsenko@fcbank.com.ua], після розгляду якої оплатити вартість обраного майна, що оформлюється договором купівлі-продажу (ЗА БАЖАННЯМ) Договір ФО Договір ЮО майна та актом приймання-передачі майна.

З переліком можна ознайомитись нижче:

ПЕРЕЛІК МАЙНА

 Ознайомитись з майном виставленим на безпосередній продаж можна за адресою

м. Київ, вул. Поліська, 5

в період з 09.30 до 17.30 з понеділка по четвер, та 09.30 до 16.00 п’ятниці за попередньою домовленістю з відповідальним працівником Банку: Луценко Ольга Володимирівна , тел. (044) 594-83-25, адреса електронної пошти: [olha.lutsenko@fcbank.com.ua], а саме подати Заявку на отримання допуску до приміщення.

Придбане майно вивозиться покупцем самостійно з приміщення банку та поверненню не підлягає.