Главная Прес-релізи

Прес-релізи

26.02.2014
Банк «Фінанси та Кредит» заохочує постійних вкладників

Чудова новина для вкладників Банку «Фінанси та Кредит». З 26 лютого 2014 року в Банку діє депозитна акція «Постійний вкладник», у рамках якої клієнти можуть отримати додаткову відсоткову ставку за депозитами у розмірі від 0,1 до 3%.

Заступник голови правління Банку «Фінанси та Кредит» Віктор Голуб зазначив: «Отримати бонус можуть усі клієнти, які в період дії акції повторно розміщують депозит, а також клієнти, які достроково розірвали депозитні договори в період з 1 січня до 24 лютого та бажають їх переоформити. Банк гарантує своїм клієнтам ще більше прибутку за вкладами, а також стабільність і надійний захист грошових коштів».

Для того, щоб стати учасником акції клієнтові необхідно вибрати скретч-картку, яка визначить розмір додаткової відсоткової ставки за вкладом.

Нагадаємо, що система «Інтернет-банк» Банку «Фінанси та Кредит» надає можливість цілодобового управління вашими вкладами, а також доступ до повного спектра банківського обслуговування, в тому числі, перекази коштів на картки та рахунки фізичних та юридичних осіб, оплата комунальних послуг, мобільного зв'язку, Інтернету, телебачення тощо.

Термін дії акції – до 15 березня 2014 року.

За більш детальною інформацією Ви можете звернутися до Контакт-центру Банку за телефоном 0 800 302 000 (безкоштовно по Україні) або дізнатися на сайті http://www.fcbank.com.ua/ru/.

Довідка:

Банк «Фінанси та Кредит» засновано в 1990 році та за величиною активів він входить до групи найбільших банків відповідно до класифікації НБУ. Статутний капітал Банку станом на 01.02.2014 складає 2,3 млрд. грн.

Станом на 01.02.2014 система Банку «Фінанси та Кредит» включає 325 точок обслуговування клієнтів, що працюють у всіх областях України. Банк надає повний комплекс банківських послуг як фізичним, так і юридичним особам.

Контакт для представників ЗМІ:
Нападовська Наталія
начальник управління
зі зв'язків з громадськістю
тел. (044) 364-26-48
e-mail: Nataliya.Napadovskaya@fcbank.com.ua

 

 

 

 

 

 

 

?>

Аннуитет – указывается ежемесячный платеж, который не меняется на протяжении всего срока кредита

Классическая схема – указывается первый (максимальный) платеж, который уменьшается каждый месяц