У Банку „Фінанси та Кредит” – більше 10 000 кредитних договорів за програмами для малого бізнесу
27.08.2008
прес-реліз
Банк „Фінанси та Кредит" активно працює із суб'єктами підприємницької діяльності – фізичними та юридичними особами – представниками сегмента малого бізнесу й пропонує їм широкий спектр як програм із кредитування, так і з обслуговування поточної діяльності. Cтаном на 27.08.2008 року кількість чинних кредитів, виданих клієнтам малого бізнесу Банком „Фінанси та Кредит", перевищила 10 000. Тільки за останній місяць кількість виданих кредитів збільшилася більш ніж на тисячу. За словами начальника Управління організації продажів продуктів малого бізнесу Банку „Фінанси та Кредит" Ігоря Коваля: „Десять тисяч кредитів - це довіра такої ж кількості клієнтів. І це не межа наших можливостей. Банк володіє необхідними ресурсами для задоволення потреб клієнтів у кредитних коштах. Завдяки злагодженій роботі колективу кредитний портфель представників малого бізнесу Банку стрімко наближається до позначки в 600 млн. грн. Особливим попитом у клієнтів користуються комерційні кредити під заставу нерухомості, а також кредити під заставу особистих і бізнес-активів позичальника. Ми постійно працюємо над поліпшенням якості обслуговування, умов кредитування. Для зміцнення взаємин поліпшується продуктовий ряд і готується впровадження програми лояльності, які в найближчій перспективі будуть запропоновані нашим клієнтам".
Довідка:
Банк „Фінанси та Кредит" засновано в 1990 році і за обсягом активів він входить до групи найбільших банків відповідно до класифікації НБУ. Статутний капітал Банку станом на 01.08.2008 року складає 2 млрд. грн. Чисті активи Банку станом на 01.08.2008 року склали 15, 123 млрд. грн., зобов'язання Банку – 12, 669 млрд. грн. Кредитний портфель Банку станом на 01.08.2008 року досяг 12, 237 млрд. грн.; обсяг залучених коштів станом на 01.08.2008 року склав 9, 926 млрд. грн. Банк обслуговує понад 160 тис. строкових депозитних рахунків приватних клієнтів, а також понад 236 тис. поточних рахунків. Кредитний портфель фізичних осіб – клієнтів Банку „Фінанси та Кредит" станом на 01.08.2008 року склав 4, 687 млрд. грн. Станом на 01.08.2008 року система Банку „Фінанси та Кредит" включає 16 філій і 390 безбалансових відділень, що працюють у всіх областях України. Фінансовий результат роботи Банку „Фінанси та Кредит" станом на 01.08.2008 – 121, 03 млн. грн.
Контакт: Загородня Юлія Начальник відділу інформаційної та медіа підтримки Банку „Фінанси та Кредит" тел. (044) 499-26-48 e-mail: yuliya.zagorodnya@fcbank.com.ua
« к списку новостей
|