Банк «Фінанси та Кредит» пропонує пільгове погашення доларових кредитів
21.07.2009
прес-реліз
З 16.07.2009 року по 31.07.2009 року Банк «Фінанси та Кредит» надає можливість своїм клієнтам - фізичним та юридичним особам, клієнтам сегмента малого бізнесу здійснити пільгове погашення кредитів у доларах США за курсом від 7.20 грн./дол.США. Як розповів директор Департаменту організації продажів Банку «Фінанси та Кредит» Ігор Шевченко: «Включно до 31 липня 2009 року пільговий курс купівлі-продажу безготівкового долара США при здійсненні обов'язкового строкового платежу за кредитом та при погашенні простроченої заборгованості, в тому числі погашенні нарахованих відсотків, буде складати від 7,30 грн./дол. США., а при достроковому погашенні кредитів - від 7,20 грн./дол. США». «Банк «Фінанси та Кредит», керуючись принципами лояльності у роботі з клієнтами, йде їм назустріч, встановлюючи пільгові курси погашення кредитів в іноземній валюті. Таким чином ми намагаємося захистити наших клієнтів від можливих фінансових втрат у майбутньому. Впевнений, що такий крок з боку Банку матиме відповідну віддачу і розуміння з боку клієнтів, а отже - значно покращить їх платіжну дисципліну і забезпечить своєчасне погашення виданих кредитів», - додав пан Шевченко.
Детальніше про умови акції можна дізнатися за телефоном Контакт-центру: 8 800 302 0000 (безкоштовно по Україні зі стаціонарних телефонів).
Контакт:
Загородня Юлія Начальник відділу інформаційної та медіа підтримки Банку „Фінанси та Кредит" тел. (044) 499-26-48 e-mail: yuliya.zagorodnya@fcbank.com.ua
« к списку новостей
|